Що найшкідливіше для зубів? Найгірші вороги зубів

Багато людей страшенно бояться відвідування стоматолога, тому що це пов’язано з великим дискомфортом та болем. Проте вони необхідні підтримки зубів в ідеальному стані. Звичайно, за ними потрібно регулярно доглядати, дотримуючись правил гігієни ротової порожнини. Чищення зубів, зубна нитка та відвідування не допоможуть, якщо ми руйнуємо зуби (часто неусвідомлено), вживаючи та випиваючи певні продукти. Що найшкідливіше для зубів? Познайомтеся з найбільшими ворогами красивої та здорової посмішки тут sop.

Найбільші міфи про зуби

Навколо турботи про стан зубів виникло багато міфів. Деякі з них дозволяють легко додати карієс в емалі та втрату зубів. Одна з легенд, що повторюються – це віра в те, що чистка зубів зубною пастою захистить їх від карієсу. Звичайно, гігієна ротової порожнини важлива, але її потрібно було поєднувати з винятком або обмеженням певних харчових продуктів, а також необхідно було перевіряти (не рідше одного разу на рік) у стоматолога.

Що найшкідливіше для зубів? Найгірші вороги зубів

Солодощі на першому місці

Всі солодощі, які ми їмо надміру, можуть серйозно нашкодити нашому здоров’ю. Вони не тільки впливають на нашу фігуру, приводячи до надмірної ваги та ожиріння, але також можуть швидко зіпсувати наші зуби. Все через вміст цукру в них, який є відмінним середовищем для розмноження бактерій у роті. Їхнє надмірне розмноження може швидко послабити емаль і викликати запалення або карієс. Також небезпечною звичкою є жувати тверді солодощі, наприклад, льодяники, що може швидко призвести до втрати деяких зубів. Також шкідливі для гарної посмішки м’які льодяники, які прилипають до різних частин рота та викликають розмноження бактерій. Якщо вам складно розлучитися із солодощами, слід ретельно почистити зуби після їхнього вживання.

Дивіться, що ви їсте

Не тільки солодкий може бути шкідливим для наших зубів. Крохмаль, що міститься в деяких продуктах, так само швидко може зіпсувати рот. Чому? Ця речовина є одним із вуглеводів рослинного походження, які розпадаються на прості цукру. Вони можуть серйозно зашкодити зуби, послабивши структуру емалі. Це відкритий шлях для розвитку бактерій, відповідальних за розвиток карієсу. Крохмаль міститься в овочах, таких як картопля. Вони також присутні в макаронах та рисі. Якщо так, чи варто взагалі відмовитись від крохмалю? Звичайно, ні. Достатньо ретельно очистити справжню порожнину після їжі, в якій вона міститься.

Горіхи можуть зіпсувати зуби

Дієтологи рекомендують їсти горіхи якнайчастіше, тому що вони впливають на стан нервової системи, підтримують пам’ять і концентрацію. Вони також містять ненасичені жирні кислоти, які можуть позитивно впливати на процеси схуднення та покращувати роботу кровоносної системи. Вони дуже калорійні, тому їжте їх в помірних кількостях. Крім того, тверді горіхи можуть пошкодити емаль та зламати зуби. Їх потрібно їсти дуже обережно, бажано пережовуючи дрібніші шматочки. Якщо ми знаємо, що наші зуби в гіршому стані, краще, наприклад, взяти олії або олії з них.

Стережіться алкоголю

Наприклад, алкоголь, якщо його вживати іноді, може поліпшити кровообіг. Однак надмірне його вживання сприяє погіршенню стану зубів. Насамперед тому, що він може послабити емаль. Крім того, алкоголь знижує вироблення слини, яка природним чином очищає порожнину рота від бактерій, а також певною мірою вимиває залишки їжі. Червоне вино, що вживається у надмірних кількостях, сприяє утворенню плям, що погіршують зовнішній вигляд нашої посмішки.

Що найшкідливіше для зубів? Найгірші вороги зубів

Відмовтеся від куріння

Не треба нікого переконувати, що куріння дуже шкідливе для організму. Він не тільки ушкоджує легені, сприяючи розвитку раку, а й негативно впливає на роботу мозку, печінки та серця. Одним із видимих ​​ефектів тривалого куріння сигарет є погіршення стану наших зубів. Все через нікотину, що міститься в них, який послаблює слинні залози, що призводить до нестачі слини і сухості в роті. Крім того, ця отруйна речовина подразнює слизову оболонку, що сприяє утворенню розростань на яснах.

Не забувайте пити

Доросла людина повинна випивати протягом дня щонайменше 2 літри рідини. Відомо, що це може бути алкоголь. Кислі соки та газовані напої також можуть бути небезпечними. Перші можуть пом’якшити емаль та стимулювати зростання бактерій у роті. Останні ж багаті на цукор, який серйозно шкодить зубам. Звісно, ​​відмовлятися від соків не варто, адже вони позитивно впливають на стан організму. Якщо ви хочете гарну усмішку, розбавте її невеликою кількістю води або ретельно промийте та прополощіть зуби після того, як вип’єте.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *