Які фрукти є афродизіаками?

Вони мають чудовий смак як поодинці, так і в салаті… але ви колись замислювалися, чи можуть вони бути афродизіаком? Прочитайте статтю та дізнайтеся, як ФРУКТ стимулює наші почуття! Багато цікавого про стосунки гляньте тут dolce-cafe.com.ua

Продукти, афродизіаки, які вам знадобляться

 фрукти: полуниця, груші, банани, персики

 шампанське

 доповнення: горіхи, мигдаль, збиті вершки

Які фрукти є афродизіаками?

  1. Афродизіаки, як передбачається, пробуджують наші почуття та збільшують роботу гормонів, відповідальних за статевий потяг. Кожен з нас уже чув про популярні феромони, які можуть працювати без нарікань… але, на жаль, вони коштують дорого… То як же ви можете покращити свої інтимні стосунки з партнером?
  2. Плід уже давно у списку афродизіаків. Перша – полуниця, яка часто з’являється у романтичних сценах кіно. Вони завжди подаються зі збитими вершками та шампанським. Цей афродизіак найчастіше використовується чоловіками, тому що він має стимулювати партнерів. Часто полуницю та шампанське використовують для приготування спеціального напою, спочатку збиваючи їх із цукром, а потім поливаючи їх напоєм.
  3. Іншим афродизіаком є ​​груші, які також нагадують трохи жіночу фігуру. Груша призначена для пробудження почуттів людини. Він має чудовий смак при нагріванні та заливанні шоколаду. Ми також можемо подавати його з горіхами та мигдалем.
  4. Форма бананів, своєю чергою, ідеально відповідає смаку жінок. Крім того, вони мають чудовий смак та підвищують жіноче лібідо. Найкращі бананові ласощі — це, звичайно, запечені банани з шоколадом.
  5. Персики називають “грудьми Венери”, тому ми припускаємо, що вони повинні працювати для чоловіків. Це саме те, що відбувається, і крім їхнього чудового смаку, вони підвищують свою потенцію. Персики зі збитими вершками чи консервовані? Я залишаю цей вибір закоханим.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *